• Palingfestijn

Steakfestijn:

Op zaterdag 4 april en maandag 6 april staat ons jaarlijks steakfestijn op het programma.      

 

  

Paasontbijt:

op zondag 5 april richt het feestcomité de 2de editie van het luxe paasontbijt in.

 

         

         

Paaskamp:

Vorig jaar hebben meer dan 100 kinderen zich kunnen uitleven op ons jaarlijks Paaskamp, en ook dit seizoen belooft een topeditie te worden want het Paaskamp 2015 is nu al volzet! Afspraak van dinsdag 7 tot en met vrijdag 10 april op de terreinen van KVV!

 

                                       

Volgende spelers hebben reeds een overeenkomst getekend voor volgend seizoen:

- Boris Waegebaert

- Tim Van Der Vloedt

- Jordy Van Daele

- Stijn Robaeyst

- Arno Imschoot

- Florian Anrijs (Grembergen)

- Jasper Van Zeebroeck (Standaard Wetteren)

- Klaus Praet (Dikkelvenne)

- Lars Kint (Eendracht Zele)

Wij zijn nog steeds op zoek naar gemotiveerde jeugdtrainers met of zonder ervaring.

Lees meer...

Infobrochure-jeugdopleiding-2014-2015

Klik hier om te bekijken in PDF

Voor de komende seizoenen zijn wij op zoek naar nieuwe scheidsrechters.

Lees meer...
za apr 04
Steakfestijn
zo apr 05
Paasontbijt
ma apr 06
Steakfestijn
di apr 07
Paaskamp
wo apr 08
Paaskamp
do apr 09
Paaskamp
zo mrt 29
Cafébezoek De Lindekes
zo apr 12
Wedstrijdbal feestzaal De Parking
zo apr 19
Cafébezoek kantine KVV
zo apr 26
Wedstrijdbal Supportersclub
29-03-2015 15:00
 
Melsele KVK Svelta - KVV Laarne Kalken
12-04-2015 15:00
 
KVV Laarne Kalken - Stekene Avanti
22-03-2015 15:00
 
KVV Laarne Kalken 0 : 5 Drongen KVE
07-03-2015 19:30
 
Ninove KVK 4 : 0 KVV Laarne Kalken

Ploeg
Gespeeld Gewonnen Gelijkspel Verloren Verschil Doelpunten Punten
1 Dikkelvenne SC 26 19 4 3 62 - 26 62 51
2 Appelterre - Eichem KE 26 15 7 4 66 - 31 66 43
3 Ninove KVK 26 17 4 5 48 - 24 48 43
4 Zelzate KVV 26 16 4 6 65 - 27 65 42
5 Voorde SV 26 13 5 8 52 - 34 52 38
6 Lebbeke RC 26 11 8 7 39 - 31 39 31
7 Stekene Avanti 26 9 7 10 39 - 49 39 28
8 Maldegem KSK 26 11 2 13 55 - 49 55 27
9 Eine KWIK 26 10 2 14 43 - 55 43 26
10 Kruibeke KJV 26 8 5 13 42 - 59 42 25
11 Melsele KVK Svelta 26 8 8 10 40 - 45 40 25
12 KVV Laarne Kalken 26 9 4 13 37 - 46 37 25
13 Lovendegem KSK De Jeugd 26 10 6 10 36 - 42 36 24
14 Drongen KVE 26 8 6 12 42 - 42 42 23
15 Robur KVK 26 3 7 16 35 - 58 35 15
16 Meldert TK 26 1 1 24 17 - 100 17 4